Hizmetlerimiz

vsroeventbot.com sizlere ne hizmetler sunuyor.

vsroeventbot.com adı altında bizlerden sunucu, edit, filter, tasarım, özel webpanel gibi tamda ihtiyacınız olan tüm hizmetileri satın alabilirsiniz.

13 yıllık süre zarfında 300 + oyunun yapımında veya destek kısmında bulundum.Bu oyunların bir çoğu 3500 user üstü bir kitleye sahipti. Tüm geçen zamanda yüzlere olayla karşılaşıp hepsini aştım. Biriken tecrübelerim ile sizlere vsro ile alakalı tüm konularda destek sağlayabilirim. Sorunlarınızı iletmeniz, akabinde çözüm seneryosu hemen oluşturabilir sorunlarınıza 7/24 anlık müdahale edebilirim.

Event Bot

Event bot hizmetimiz aktif 4 yıldır sürmektedir. 30+ etkinliğe sahip olan botumuzu sürekli yeniliyor ve güncelliyorum. Tüm yenilikleri ve istekleri anlık olarak ekliyor siz değerli müşterilerimize sunuyorum.

Edit Hizmetleri

Aktif oyun veya 0 dan bir oyun üzerinde edit hizmeti almak istiyorsanız tam adresindesiniz! Aktif oyununuzda oluşan tüm sorunları/istekleri, iletmeniz dahilinde; analizlerimizi yaparak çözüm/oluşum önerilerini sizlere sunabilirim.

Grafik Hizmetleri

Ekibimiz içinde olan destan grafik sizlere mükemmel grafikler sunacaktır. Kalitesiyle piyasanın lideridir.

Oyun edit hizmetlerimizde anahtar teslim olacak şekilde tüm hizmetler bünyemizde barınmaktadır. Grafik/Tasarım/Sunucu/Guard sizlere eşsiz ve diğer oyunlardan farklı bir oyun sunabiliriz. Fikirlerinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

privacy
privacy
privacy
Maxiguard'ın önemi

Maxiguard biz developerlara uçsuz bucaksız hemen hemen tüm hizmetleri sağlamaktadır. Geliştirmiş olduğu userinterface kısmı, tüm komutları filter üzerinden bizlere sağlamaktadır.

2 Yıllık süreçte sunmuş olduğu hizmeti yüzlerce oyun ve 5k+ kullanıcı da 0 lag 0 delay ve doğru optimizasyon ile bizlere sunmuştur. Bizde bunu referans alarak tüm sistemlerimizi eventbot da dahil maxiguard üzerine kurduk ve botumuz maxiguard sayesinde %100 stabil çalışmaktadır.

Maxiguard Entegrasyon

Sarkolata'nın bizlere sağlamış olduğu entegre sistemi ile panelimizde bulunan entegrasyon sekmesinden maxiguarddan almış olduğunuz keyi girerek, tüm kısıtlama ve gerekli ayarları otomatik bir şekilde guard panelinize ekler sizlere ise sadece ayaralar bittikten sonra guardı ve oyunu reslemeniz kalır.

Projelerimizin Önemli Maddeleri
  • Biz projelerimizde yeniliğe her daim öncelik veren bir yapıya sahibiz sürekli yenilenen ve gelişen bir yapı inşası.
  • Ekibimiz grafik filter edit ve bot kısmında piyasadaki en güvenilir kişilere sahiptir.
  • Bizler için sizlerin işlerinin aksamaması sürekliliği çok önemli onun için 7/24 destek ilk önceliğimizdir.
  • Sağlamış olduğumuz tüm hizmetler tamamen kullanıcı kolaylığına sahip basit ve anlaşılır şekilde yapılmaktadır.
  • Güvenlik ve performans yaptıgımız işlerde öncelik verdiğimiz ilk temel maddedir. Güvenlik ve süreklilik.
  • Yapmış olduğumuz yüzlerce proje de bunların teminatıdır.
Güvenlik

Event Bot hizmetimiz tamamen oyununuza güvenli bir erişim sağlamaktadır. Tüm bilgileriniz sizin mevcut girmiş olduğunuz şifrelerde saklanmaktadır. Ve bu şifreleri bizim tarafımızdan çözülmesi mümkün değildir.

Optimizasyon

Event botumuz .net core ile yazılmış olduğundan linux sunucularda barınmaktadır. Ayrıca 1 adet tehlikeli kod parçacığı barındırmamaktadır. Her oyun için kendi sql sunucusuna verileri çeker ve orada filtrelemesini sağlar.

Kurulum

Event Bota üyelik aldıktan sonra onaylatmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra tüm kurulum basit arayüz ile web panelimizden yapılmaktadır.

Sizler için arayüzümüzde etkinlik alanlarının otomatik oluşması için 1000 satırlık sql kodu yazılmıştır. Bu kod sayesinde tüm etkinlik alanlarınız klonlanır ve teleportları otomatik oluşur sizlere panele gireceğiniz bilgiler saf ve temiz bir şekilde verilir. Sizlere de sadece o bilgileri panele girmek kalır.